//////

Miesięczne archiwum: Lipiec 2017

Patrząc na nowości w świecie mody, można się czasami chwycić za głowę i zacząć zastanawiać, kto wymyśla tak paskudne trendy. Są ubrania, na które nawet kloszard by się nie pokusił, a jednak w sklepach mają ogromne branie tylko dlatego, że jakiś guru od mody powiedział, że takie coś jest teraz modne. Podobnie niestety ma się rzecz ze stylowymi uczesaniami. Irokezy na głowie kobiet czy też damskie głowy wygolone do połowy wyglądają mało kobieco, przez co można się naprawdę grubo zastanawiać nad tym, czy w pierwotnym zamierzeniu nie były to fryzury przeznaczone dla wąskiej grupy kobiet kochających inaczej. Fakty są jednak takie, że na modzie się zarabia. Wielu ludzi goni za najnowszymi trendami jak te myszki w kołowrotku i dokładnie w ten sam sposób twórcy mody się nakręcają do tego, aby tworzyć coraz to nowsze i dziwaczniejsze rzeczy. Wystarczy zakupić pierwszy z brzegu magazyn dla pań. W każdym znajdą się zdjęcia modelek ubranych w tak zwariowany sposób, że raczej mało która czytelniczka założyłaby coś podobnego na siebie.

Podkład jest podstawą każdego makijażu. Potrafi zdziałać cuda na kobiecej twarzy. Zatuszuje wypryski, przebarwienia, cienie pod oczami i oznaki zmęczenia. Dzięki podkładowi koloryt cery jest wyrównany i można na tej podstawie wykonywać dalszy makijaż. Jednak, gdy podkład jest nałożony w zły sposób efekt nie jest najlepszy. Kobiety mają często problem z doborem koloru podkładu. Należy go testować w drogerii na twarzy, nie na ręku. Cera ma inny odcień na dłoni, niż ma na twarzy. Odcień powinien być jak najbardziej zbliżony do tego jaki jest na twarzy. Podkład należy nakładać od nosa w stronę uszu, równomiernie poprzez policzki. Podkład powinno nakładać się specjalnie dostosowaną do tego gąbką. Należy pamiętać by gąbka ta była zawsze czysta, aby nie było tam nagromadzonych bakterii. Podkład najlepiej nakłada się na wcześniej nałożoną bazę pod makijaż. Osoby, które mają silne cienie pod oczami mogą tam zastosować specjalny korektor. Na nałożony podkład można użyć wybranego przez siebie pudru sypkiego lub w kamieniu.

W dzisiejszych czasach ludzie zwracają o wiele większą uwagę na to w co się ubierają i jak się ubierają. Poczucie własnego stylu jest coraz ważniejsze dla społeczeństwa, które (warto podkreślić) cały czas się rozwija i wraz z tym rozwojem ludzie chcą coraz lepiej wyglądać. Obecnie uroda jest niezwykle ceniona. Ludzie, którzy mają piękną urodę, lub chociaż ciekawą są o wiele bardziej cenieni w życiu niż ci, którzy nie posiadają odpowiednich walorów… Obecnie liczy się przede wszystkim wygląd, to właśnie dzięki temu jak się wygląda można trafić do tak zwanego lepszego świata. Moda jest przepustką do łatwiejszego i bardziej luksusowego życia, jednak trzeba też wiedzieć jak jej odpowiednio użyć. Nie można przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę, trzeba zawsze pamiętać żeby zachować umiar i równowagę ponieważ równowaga jest właśnie kluczem do odniesienia sukcesu. W dzisiejszym świecie niestety ale nikt nie jest w stanie przewidzieć tego co się wydarzy za kilkanaście lat, jednak warto wykorzystać ten czas na dokładne planowanie własnego stylu.

W dzisiejszym świecie ludzie bardzo często chcą jak najlepiej wyglądać. Obecne czasy chyba najbardziej sprzyjają modzie i luksusowemu wyglądowi. W dzisiejszych czasach bardzo dużo ludzi lubi dobrze wyglądać, coraz więcej osób chce swoim wyglądem emanować luksusem i bogactwem. Obecnie panuje moda na bycie bogaczem, jednak nie jest to wcale pozytywne zjawisko. Dbanie o siebie i modne ubieranie samo w sobie nie jest negatywne jednak jeżeli zacznie się przesadzać z jednym albo z drugim może się okazać, że staliśmy się pustymi snobami, którzy zwracają uwagę jedynie na metki przy ubraniach i drogie dodatki. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest przekroczyć granicę między dobrym smakiem, a ostentacyjnym obnoszeniem się z własnym bogactwem. Należy pamiętać, że cokolwiek będzie się działo w życiu nie tylko liczy się własny styl i moda. Uroda przeminie, moda przestanie się opłacać i na końcu zostaniemy sami ze sobą, dlatego też warto jest zadbać o swoje wnętrze, które także powinno być bogate i piękne.