//////

Miesięczne archiwum: Styczeń 2017

Można skorzystać z konturówki, chociaż najlepiej, jeżeli będzie ona w tym samym odcieniu, co szminka, raczej dobrze nie będą wyglądały odcienie różniące się od siebie o kilka tonów. Równie dobrze, aby uzyskać dobry, rzucający na kolana efekt, można użyć zmieszania kolorów dwóch szminek. Warto jednak pamiętać, że kiedy podkreśla się mocno usta, powinno się zrezygnować z równie mocnego podkreślania oczu, bo nie będzie to już wtedy wyglądało dobrze, a efekt może być za bardzo przerysowany. Ewentualnie, jako makijaż wieczorowy, można trochę zaszaleć w podkreślaniu oczu, gdzie trochę, naprawdę oznacza trochę. Czerwony odcień szminki doskonale komponuje się z dodatkami w odcieniach złota, a także w cieniami do powiek w tym samym kolorze, więc można dokonać ciekawych zestawień, nie wspominając o czerni, która absolutnie do czerwonego pasuje zawsze, nawet gdy jest to jedynie kreska wykonana eye linerem wieczorową porą. Warto jest także skusić się na czerwony lakier do paznokci, który zawsze jest modny i trendy, ale teraz zdecydowanie powinien być w dokładnie takim samym kolorze, w jakim jest czerwona na ustach szminka. Taki zestaw gwarantuje przyciąganie wszelkich, zwłaszcza męskich spojrzeń rzucanych w okolicy.

Pewnie wiele pań twierdzi, że najlepszym pomysłem na dokończenie dzieła w kwestii stylizacji jest uwieńczenie jej odpowiednią biżuterią. Dobór odpowiedniego ubrana w kwestii tuniki i legginsów, oraz szpilek, mocnego makijażu i fryzury idealnie ułożonej to propozycja wręcz dopraszająca się o srebrne bransoletki, naszyjnik, czy efektowną kolię. Na pewno niekiedy zdecydowanie lepiej pasują propozycje biżuterii własnoręcznie robionej, która może być idealna pod wieloma względami. Taka robiona biżuteria to splot wielu ciekawych elementów, kolorowych koralików, cyrkonii i innych elementów, które efektownie mogą komponować się w całości. Czasami dobrze jest pokazać się z nieco bardziej oryginalnej strony. Na pewno moda ma wiele do biżuterii, ponieważ opiera się na niej. Nawet niewielki wisiorek na szyi może być kluczowym elementem stylizacji w kwestii mody. Na pewno bransolety, które często przesadnie zestawiamy są charakterystycznym powiązaniem, które może być bardzo przemyślanie zastosowane. Moda to kwestia zabawy.

W styczniu także Tristan Tzara zamieszkał w hotelu des Ecoles, w pokoju obok. Kiki jest już bardzo przywiązana do tej nowej przyjaźni, która pozwala jej zapomnieć o samotności, kiedy Man wychodzi, by fotografować pokazy mody we wnętrzach rezydencji Poireta. Wystawa w Librairie Six przyciągnęła wprawdzie wielu ciekawskich, ale mimo sukcesu nie udało się niczego sprzedać. Całe szczęście, że Poiret, znany dyktator mody, zaproponował Manowi posadę fotografa. Dzięki temu może za­rabiać na życie i rozwijać artystyczne pasje. Man dostrzega w zachowaniu Kiki przejawy zazdrości, gdy pokazuje jej pierwszą serię zdjęć z pokazu mody. 

Archiwa